Malheureusement il n'y a pas encore d'avis disponibles dans votre langue pour le produit Philips Series 3000 MG3740/15.
Score des avis 5 étoiles sur 5
5 / 5 étoiles
10/10
“prima groomer!”
Mary Reitsma |
Avantage :
zelfslijpende messen, nooit bot!
Avantage :
snel opgeladen
Avantage :
lekker smal, ligt goed in de hand
Inconvénient :
geen accu indicater
Inconvénient :
niet waterbestendig
fijn handzaam model met accessoires voor elk gewenst haar en baard werkje, geeft niet meer of minder lawaai dan onze vorige.
prima prijs/kwaliteit verhouding.
Aan/uitknop is zeer moeilijk te bedienen. Dit is het tweede exemplaar al en deze ga ik ook terugbrengen.
Als je hem aan kunt zetten, doet hij goed zijn werk. Maar het probleem is het aan/uiknopje. Even tussendoor uitzetten lukt niet. Er zijn twee sterke handen voor nodig om hem aan te zetten en uit.
Ik ga deze terugbrengen en een andere uitzoeken.
Dit is het yweede exemplaar al.
Door de krachtige moter is het baard trimmen een fluitje van een cent, daar waar vorige trimmers de baard soms epileerde doet deze trimmer wat je ervan mag verwachten. Fijn is ook dat er een opzetstuk bij geleverd wordt waarmee neusharen makkelijk te verwijderen zijn.