Samsung UE32H5500
Samsung UE32H5500 is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
399,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    44,99 eenmalig (9,- per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    21,99 eenmalig (7,33 per jaar)
Samsung UE32H5500
Fabrikantcode
UE32H5500AWXXN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Carry-in-garantie
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
32 inch
Verversingssnelheid
50 Hz
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Local dimming
Smart tv
Smart tv
Wifi ingebouwd
Mediaspeler
Audio
Audio
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W