Samsung UE40LS001A Serif Wit
Samsung UE40LS001A Serif Wit is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    168,- eenmalig (33,60 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    83,- eenmalig (27,67 per jaar)
Samsung UE40LS001A Serif Wit
Fabrikantcode
UE40LS001ASXXN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
On-site service
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Standaard
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
40 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
50 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Series en films streamen, Standaard zenders kijken
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Pixelstructuur
RGB
Local dimming
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10, HLG
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Tizen
Niet ondersteunde populaire apps
Ziggo GO
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
Mediaspeler
Audio
Audio
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W