Samsung QE55Q70R - QLED
Samsung QE55Q70R - QLED is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Niet meer leverbaar
Fabrikantcode
QE55Q70RALXXN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Zeer goed
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
55 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
100 Hz
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Optimaal gamen, Series en films streamen, Standaard zenders kijken, Thuisbioscoop
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Standaard
Pixelstructuur
RGB
Local dimming
Type local dimming
Full array
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10, HDR10+, HLG
Input lag
15,4 ms
Picture Quality Index (Samsung)
3300 Hz
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Tizen
Niet ondersteunde populaire apps
Ziggo GO
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Versie AirPlay
AirPlay 2
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W
Subwoofer
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Ambient Mode
Art Mode
Slaaptimer
Lichtsensor
Als beste getest
Draaibare voet
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Versie female HDMI Type A poort
2.0b
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
200 mm x 200 mm