Samsung UE32N5300
Samsung UE32N5300 is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
329,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    36,99 eenmalig (7,40 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    18,99 eenmalig (6,33 per jaar)
Samsung UE32N5300
Fabrikantcode
UE32N5300AWXXN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Standaard
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
32 inch
Scherpte
Full HD (1080p)
Verversingssnelheid
50 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Standaard zenders kijken
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Standaard
Local dimming
Type local dimming
Edge lit
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10
Picture Quality Index (Samsung)
500 Hz
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Tizen
Niet ondersteunde populaire apps
Ziggo GO
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Versie AirPlay
AirPlay 2
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
10 W
Subwoofer
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Ambient Mode
Art Mode
Slaaptimer
Lichtsensor
Als beste getest
Draaibare voet
Ambilight
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Kabel (DVB-C)
DVB-T Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm