Samsung Crystal UHD 70TU7090 (2020)
Samsung Crystal UHD 70TU7090 (2020) is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
799,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    90,- eenmalig (18,- per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    43,99 eenmalig (14,66 per jaar)
Fabrikantcode
UE70TU7090SXXN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Standaard
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
70 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
50 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Series en films streamen, Standaard zenders kijken
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Standaard
Pixelstructuur
RGB
Local dimming
Type local dimming
Edge lit
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10+
Input lag
15 ms
Neo QLED
Nee
Picture Quality Index (Samsung)
2000 Hz
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Tizen
Niet ondersteunde populaire apps
Ziggo GO
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Versie AirPlay
AirPlay 2
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W
Subwoofer
Q-Symphony
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
One Connect Box
Ambient Mode
Art Mode
Slaaptimer
Lichtsensor
Draaibare voet
Ambilight
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Samsung One Remote
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Kabel (DVB-C)
Aansluitingen
Aansluitingen
Antenne-aansluiting
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
400 mm x 400 mm