Samsung Neo QLED 8K 65QN800A
Samsung Neo QLED 8K 65QN800A is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    224,- eenmalig (44,80 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    111,- eenmalig (37,- per jaar)
Samsung Neo QLED 8K 65QN800A
Fabrikantcode
QE65QN800ATXXN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Uitstekend
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
65 inch
Scherpte
8K (UHD)
Verversingssnelheid
100 Hz
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Goed
Local dimming
Type local dimming
Mini-led
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10, HDR10+, HLG
Input lag
10 ms
QLED
Neo QLED
Ja
Picture Quality Index (Samsung)
4800 Hz
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Tizen
Gegarandeerde ondersteuning met updates
24 maanden na introductiedatum
Niet ondersteunde populaire apps
Ziggo GO
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Versie AirPlay
AirPlay 2
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
8
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
70 W
Subwoofer
Q-Symphony
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
One Connect Box
Ambient Mode
Art Mode
Slaaptimer
Lichtsensor
Als beste getest
Draaibare voet
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Samsung One Remote
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Antenne-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort
2.0b, 2.1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
HDMI eARC
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
400 mm x 300 mm