LG 65UM7000PLA
LG 65UM7000PLA is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
688,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    68,- eenmalig (13,60 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    35,99 eenmalig (12,- per jaar)
LG 65UM7000PLA
Fabrikantcode
65UM7000PLA
Merk
LG
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Goed
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
65 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
50 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Goed
Pixelstructuur
RGBW
Local dimming
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10, HLG
Input lag
11 ms
Smart tv
Smart tv
Smart platform
WebOS
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W
Subwoofer
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Ambient Mode
Art Mode
Slaaptimer
Lichtsensor
Als beste getest
Draaibare voet
Ambilight
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
300 mm x 300 mm