Philips 55OLED808 - Ambilight (2023)
Philips 55OLED808 - Ambilight (2023) is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    225,- eenmalig (45,- per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    119,- eenmalig (39,67 per jaar)
Fabrikantcode
55OLED808/12
Merk
Philips
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Zeer goed
Schermtype
OLED
Schermdiagonaal
55 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
100 Hz
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Uitstekend
Pixelstructuur
RGB
Local dimming
Type local dimming
Self-emitting
HDR ondersteuning
Type HDR
Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG
Input lag
16 ms
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Android
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Chromecast ingebouwd
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
70 W
Subwoofer
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Slaaptimer
Lichtsensor
Draaibare voet
Ambilight
Type ambilight
3-zijdig Ambilight
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Antenne-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
HDMI eARC
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
300 mm x 300 mm