Asus K501UB-DM031T-BE Azerty
Asus K501UB-DM031T-BE Azerty is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
949,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je laptop
  • Fabrieksfouten buiten garantie
  • Diefstal(Optioneel)
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn laptop?
XCover Zekerheidspakket met diefstaldekking
  • Maandelijks opzegbaar
    9,07 per maand (108,84 per jaar)
  • 2 jaar vooruitbetalen
    103,- eenmalig (51,50 per jaar)
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • Maandelijks opzegbaar
    7,87 per maand (94,44 per jaar)
  • 2 jaar vooruitbetalen
    80,- eenmalig (40,- per jaar)
Asus K501UB-DM031T-BE Azerty
Fabrikantcode
90NB0A52-M01580
Merk
ASUS
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Carry-in-garantie
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Besturingssysteem
Windows 10
Schermdiagonaal
15,6 inch
Processor
Intel Core i7
Intern werkgeheugen (RAM)
8 GB
Totale opslagcapaciteit
1128 GB
Videokaart chipset
NVIDIA GeForce 940M
Touchscreen
Beeldscherm
Beeldscherm
Paneeltype
TN paneel
Scherpte
Full HD (1080p)
Resolutie breedte
1920 pixels
Resolutie hoogte
1080 pixels
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Processor
Processor codenaam
Skylake
Processor kernen
Dual core (2)
Kloksnelheid
2,5 GHz
Turbo snelheid
3,1 GHz
Cachegeheugen
4 MB
Werkgeheugen
Werkgeheugen
Maximaal intern geheugen
16 GB
Samenstelling geheugen
1 x 8 GB
Opslag
Opslag
Type opslag
HDD, SSD
Opslagcapaciteit van SSD
128 GB
Opslagcapaciteit van HDD
1000 GB
Type harde schijf
2,5 inch