Panasonic TX-49JXW944
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Verzeker je televisie
Waar ben ik voor verzekerd?
- Val- en stootschade
- Waterschade
- Fabrieksfouten buiten garantie
Waar ben ik niet voor verzekerd?
- Schade die je bewust veroorzaakt
- Schade die geen invloed heeft op de werking (zoals krassen)
- Schade door grove nalatigheid
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn televisie?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
- 5 jaar vooruitbetalen132,- eenmalig (26,40 per jaar)
- 3 jaar vooruitbetalen71,- eenmalig (23,67 per jaar)
Specificaties
Product
Artikelnummer | 886551 | |
|---|---|---|
Fabrikantcode | TX-49JXW944 | |
Merk | Panasonic | |
Garantie | 2 jaar | |
Afhandeling van je defect | Bij jou thuis |
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit | Goed | |
|---|---|---|
Schermtype | LED-LCD | |
Schermdiagonaal | 49 inch | |
Scherpte | 4K (UHD) | |
Verversingssnelheid | 100 Hz | |
Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) | |
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit | Goed | |
Pixelstructuur | RGB | |
Local dimming | ||
Type local dimming | Edge lit | |
HDR ondersteuning | ||
Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG | |
Input lag | 10 ms |
Smart tv
Smart TV | ||
Type smart platform | Uitgebreid | |
Smart platform | Firefox | |
Gegarandeerde ondersteuning met updates | Onbekend | |
Niet ondersteunde populaire apps | NLZIET, Spotify, Viaplay, Ziggo GO | |
Wifi ingebouwd | ||
Bluetooth | ||
DLNA | ||
AirPlay | ||
Chromecast ingebouwd | ||
Mediaspeler |
Audio
Ingebouwde soundbar | ||
Aantal speakers | 2 | |
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W | |
Subwoofer | ||
Dolby Atmos ondersteuning |
Speciale eigenschappen
Slaaptimer | ||
Lichtsensor | ||
Als beste getest | ||
Draaibare voet |
Bediening
Bediening via app | ||
Bediening via Android app | ||
Bediening via Apple app | ||
Spraakbesturing |
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting | ||
Digitale tuner | ||
DVB-T Twin tuner | ||
DVB-S Twin tuner |
Aansluitingen
Antenne-aansluiting | ||
Versie female HDMI Type A poort | 2.1 | |
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort | 4 | |
HDMI eARC | ||
Digitaal optische aansluiting | ||
Hoofdtelefoon aansluiting | ||
Usb-aansluiting | ||
Component-aansluiting | ||
Composite aansluiting | ||
Netwerkaansluiting | ||
RCA aansluiting | ||
VGA-aansluiting |
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid | ||
VESA standaard | 200 mm x 200 mm | |