LG UltraGear 27GQ50F-B
LG UltraGear 27GQ50F-B is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
155,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je monitor
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn monitor?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    35,99 eenmalig (7,20 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    19,99 eenmalig (6,66 per jaar)
LG UltraGear 27GQ50F-B
Fabrikantcode
27GQ50F-B.AEUQ
Merk
LG
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
27 inch
Aanbevolen beeldresolutie
1920 x 1080
Scherpte
Full HD (1080p)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
165 Hz
Reactietijd
1 ms
Paneeltype
VA paneel
Helderheid
250 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
3000
Touchscreen
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Percentage kleurdekking sRGB
90 %
Kleurdiepte
<17 miljoen kleuren (<8 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
Freesync Premium
Resolutie breedte
1920 pixels
Resolutie hoogte
1080 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
45,6 cm
Breedte
61,4 cm
Diepte
20,2 cm
Gewicht
3,87 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TS)
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort
1
Geschikt voor Daisy Chaining
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd
HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
E
Energieverbruik standby
0,3 W
Energieverbruik actief
32 W