ASUS ROG Strix XG27UCDMG QD-OLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
27 inch - 4K - 240Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
969,-
Voordelige Tweedekans
van
884,-
Op voorraad
Verzeker je monitor
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn monitor?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    231,- eenmalig (46,20 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    132,- eenmalig (44,- per jaar)
Fabrikantcode
90LM0B20-B01971
Merk
ASUS
Garantie
3 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
26,5 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3840 x 2160
Scherpte
4K (UHD)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
240 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
450 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3, sRGB
Percentage kleurdekking sRGB
145 %
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
FreeSync, FreeSync 2, Freesync Premium, Freesync Premium PRO, G-Sync, G-Sync Compatible
Resolutie breedte
3840 pixels
Resolutie hoogte
2160 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Gewicht
7,62 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof, Metaal
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming, Neutraal, Zakelijk
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal usb-c poorten
1
Aantal female standaard usb-A poorten
3
Versie female standaard usb-A poort
3.2
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Standaard usb-B (2.0 form), Standaard usb-B (3.0 form), Usb-C
Aantal usb-aansluitingen
5
Geschikt voor Daisy Chaining
Usb-C dock
Maximaal vermogen Usb-C dock
90 W
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
F
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
25,4 W