Sony Game Control Mount (GMC10)
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Bekijk hiernaast alternatieven
Maandagavond. 20.00 uur. Goede tijden, slechte tijden (of voor de Belgen onder u, Thuis). Menig vrouw zit vol verwachting op de bank, manlief baalt. Waarom? De Playstation 4 is minstens een uur niet te gebruiken! Aargh. Gelukkig biedt Sony dé uitkomst. Met de Sony Game Control Mount (GMC10) koppel je een DualShock 4-controller fysiek aan jouw telefoon. Resultaat? Een draagbare 'mini-PS4', die je bijvoorbeeld kunt gebruiken terwijl je op het toilet zit. Eens kijken of moeder de vrouw ook een uur haar behoeften kan onderdrukken...
Om de Sony Game Control Mount (GMC10) te kunnen gebruiken moet je in bezit zijn van een smartphone die PS4 Remote Play ondersteunt.
Computerplatform | Android | |
Force feedback | ||
Kleur | Zwart | |
Type stroomvoorziening | Via ander product |
5 sterren
5
4 sterren
5
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
1
Ergonomie
Gewicht/grootte
Betrouwbaarheid
Design
Handligging
De GMC10 is een hele fijne game-accessoire voor een telefoon uit de Sony Xperia reeks. De controller-klem zit goed om de Dualshock 4 heen en de zuignap trekt zich stevig vast aan de telefoon. Tot nu toe heb ik nog geen last gehad van dat de telefoon los kwam of verschoof; zelfs niet bij sessies van 2 uur. Daarnaast is het erg handig dat de mount met een scharnier aan de klem vast zit dus zo kun je de GMC10 ongeveer 100 graden draaien en naar wens afstellen.
Ondanks dat de GMC10 weinig weegt (67gram), kun je duidelijk merken dat het totale gewicht, dus na toevoeging van de telefoon en controller, redelijk zwaar is (445 gram i.c.m. Xperia Z2). Je merkt op den duur dat het gewicht aan de polsen trekt. Hoeveel last je hiervan hebt, hangt natuurlijk af van hoe lang de speelsessies zijn, maar het trekken op de polsen is vrij snel merkbaar.
Samengevat, de GMC10 een aanrader als je echt serieus en normaal wilt gamen op je smartphone. Touchscreen controls werken absoluut niet voor mij dus de GMC10 is een goede uitkomst. Doordat je de games speelt met de Dualshock 4, ligt de ervaring niet ver af van hoe het op normale consoles is. Nu speel ik met plezier games zoals Star Wars: Knights of the Old Republic en GTA: San Andreas; iets wat ik voorheen probeerde maar het niet langer volhield dan 5 minuten omdat touchscreen controls praktisch geen feedback geven en je vingers constant over het scherm zitten.
Let wel, de Dualshock 4 is met name te koppelen aan Sony Xperia telefoons. Via omwegen is het mogelijk om de Dualshock 4 te koppelen aan telefoons van andere merken maar mogelijk met variabel succes. Daarnaast is de zuignap logischerwijs bestemd voor telefoons met een glazen achterkant. Houd hier dus rekening mee.
Tim van der Voorn
14 juli 2015
Met de GMC10 kan mijn vriend PlayStation spelen op zijn Sony Xperia telefoon en tablet.. Ik kan dus ongestoord tv kijken, terwijl hij rustig (ergens anders) zn spelletjes kan spelen. Kortom: beste aankoop van de laatste tijd tijd.
De GMC10 is makkelijk te bevestigen en de telefoon/tablet blijft heel goed zitten!
Amy
23 juni 2015
Perfect
D. Bastiaans
30 november 2017
Artikelnummer | 532000 | |
Fabrikantcode | 1287-3891 | |
Merk | Sony | |
Garantie | 2 jaar | |
Afhandeling van je defect | Carry-in-garantie |
Type controller | Opzetstuk | |
Force feedback |
Type stroomvoorziening | Via ander product |
Computerplatform | Android |
Kleur | Zwart |