ASUS ROG Swift PG32UCDMZ QD-OLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
32 inch - 4K - 240Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Voordelige Tweedekans
van
909,-
Op voorraad
Verzeker je monitor
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn monitor?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    241,- eenmalig (48,20 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    137,- eenmalig (45,67 per jaar)
Fabrikantcode
90LM09T0-B01371
Merk
ASUS
Garantie
3 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
31,5 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3840 x 2160
Scherpte
4K (UHD)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
240 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
450 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
FreeSync, FreeSync 2, Freesync Premium, Freesync Premium PRO, G-Sync, G-Sync Compatible
Resolutie breedte
3840 pixels
Resolutie hoogte
2160 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
57,9 cm
Breedte
71,8 cm
Diepte
27,4 cm
Gewicht
8,8 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal usb-c poorten
1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
3
Versie female standaard usb-A poort
3.2
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Standaard usb-B (2.0 form), Standaard usb-B (3.0 form), Usb-C
Aantal usb-aansluitingen
5
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel
Usb C naar usb C
Usb-C dock
Maximaal vermogen Usb-C dock
90 W
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
G
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
33,1 W