ASUS ROG Strix XG27AQDPG QD-OLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
27 inch - Quad hd - 500Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
999,-
Voordelige Tweedekans
van
840,-
Op voorraad
Verzeker je monitor
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn monitor?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    238,- eenmalig (47,60 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    136,- eenmalig (45,33 per jaar)
Fabrikantcode
90LM0C50-B01971
Merk
ASUS
Garantie
3 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
26,5 inch
Aanbevolen beeldresolutie
2560 x 1440
Scherpte
Quad HD (1440p)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
500 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
500 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3, sRGB
Percentage kleurdekking sRGB
145 %
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
Resolutie breedte
2560 pixels
Resolutie hoogte
1440 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
50,21 cm
Breedte
61,03 cm
Diepte
Gewicht
6,6 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
Versie female standaard usb-A poort
3.2
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Standaard usb-B (2.0 form)
Aantal usb-aansluitingen
3
Geschikt voor Daisy Chaining
Usb-C dock
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd
HDMI kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
F
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
24 W