ASUS ROG Strix XG32UCWMG WOLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
32 inch - 4K - 240Hz - WOLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Voordelige Tweedekans
van
Morgen bezorgd
Verzeker je monitor
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn monitor?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    262,- eenmalig (52,40 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    149,- eenmalig (49,67 per jaar)
ASUS ROG Strix XG32UCWMG WOLED
Fabrikantcode
90LM0BW0-B01371
Merk
ASUS
Garantie
3 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
31,5 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3840 x 2160
Scherpte
4K (UHD)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
240 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
1300 cd/m2
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
DisplayHDR 400 True Black, HDR10
Reflectie scherm
Glanzend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
Freesync Premium PRO, G-Sync Compatible
Resolutie breedte
3840 pixels
Resolutie hoogte
2160 pixels
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
43 cm
Breedte
71,4 cm
Diepte
7,1 cm
Gewicht
7,3 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal usb-c poorten
1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
3
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Usb-C
Aantal usb-aansluitingen
4
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
Standaard niet meegeleverd
Displayport kabel, HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm