Comfort: ik heb expres voor de flex 3 gekozen nadat ik de JBL site bekeken had wat de verschillen waren tussen flex, buds en beam. Deze flex zitten niet in je oor wat als groot voordeel heeft dat ze erg fijn zitten en dat merk je ook want je voelt ze niet, zelfs na een aantal uur nog niet. Je hoort ook iets meer omgevingsgeluid wat ik persoonlijk wel fijn vind. Als je meer afgesloten wil zijn van je omgeving, iets meer bas wil en iets beter de noice cancelling nodig hebt, kun je beter de beam of buds kiezen. Deze zitten in je oor en sluiten je gehoorgang dus beter af. Voor mij zijn de flex gewoon ideaal. (ik heb ook bedraadde in-ears gehad, maar vind die gewoon als je ze langer draagt minder fijn)
Functionaliteit: zeer veel handige functies zoals opties die je bij telefoneren gebruikt of als je iemand onderweg tegenkomt dat dan het geluid in je oren automatisch gedempt wordt, vind je earplugs, inmeten op je eigen oren, bediening via de bewaar/laad doos, app of op de earplugs zelf, diverse equalisers en nog veel meer.
geluidskwaliteit: erg goed in deze prijsklasse. Stemmen en instrumenten klinken erg 'echt' en zuiver/goed verstaanbaar en zijn goed te plaatsen/positioneren, geen scherpe tonen oid, diepte van bas is goed te noemen. Het breedtebeeld is goed, diepte zou iets beter kunnen. Puntje waar 2x zo duren earsets nog iets beter in zijn is de dynamiek, maar ik verkies deze live flex 3 zo boven mijn bedraadde headsets. De gebruikte drivers en geluidskwaliteit is gewoon af. Werkt ook goed samen met de hi-res streams van mijn tidal account, iets wat spotify langzaam aan ook begint in te zien
De accuduur is meer dan voldoende, ik ben nog niet tegen de beperking aangelopen dat ze leeg speelden en de bewaardoos werkt ook meteen als laadstation (en heeft een accu). De earplug en doos komen volledig opgeladen uit de doos. Ik moest alleen de firmware updaten, maar dat gaat heel simpel nadat je ze gekoppeld hebt met je telefoon.
enig verbeterpuntje is dat je maar 2 devices tegelijk gekoppeld kan hebben. Dat is best jammer want ik zou graag mijn telefoon (vooral gebruikt voor muziek en bellen) en ipad (voor tv terugkijken, filmpjes etc) en mijn laptop (voor teams meetings) willen koppelen. Ik hoop dat dit in een toekomstige firmware update toegevoegd gaat worden