Samsung Odyssey G8 G81SF LS32FG812SUXEN QD-OLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
32 inch - 4K - 240Hz - OLED - DisplayHDR 400
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Voordelige Tweedekans
van
Op voorraad
Uitgelicht
Verzeker je monitor
XCover verzekering
Hoe verzeker ik mijn monitor?
XCover Zekerheidspakket zonder diefstaldekking
  • 5 jaar vooruitbetalen
    188,- eenmalig (37,60 per jaar)
  • 3 jaar vooruitbetalen
    106,- eenmalig (35,33 per jaar)
Fabrikantcode
LS32FG812SUXEN
Merk
Samsung
Garantie
2 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
32 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3840 x 2160
Scherpte
4K (UHD)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
240 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
250 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
DisplayHDR 400 True Black, HDR10+
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
Freesync Premium PRO
Resolutie breedte
3840 pixels
Resolutie hoogte
2160 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Gewicht
8,4 kg
Kleur
Zilver
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
Versie female standaard usb-A poort
3.0
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Aantal usb-aansluitingen
3
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel
Usb A naar usb B
Usb-C dock
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
G
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
38 W